Nowy Świat 23, Warszawa 12:00-23:00 +48 22 826 35 01

Odkryjnaszą historię

poznaj z nami smaki dalekiego wschodu

Restauracja indyjska Buddha – Warszawa. Zapraszamy na lunch. Możliwa dostawa do domu i biura. Realizujemy catering i zamówienia specjalne.

Restauracja istnieje od 2009 roku. Przez cały czas staramy się skupiać na udoskonalaniu, żeby sprostać oczekiwaniom naszych gości, aby każde spotkanie biznesowe, rodzinny obiad, romantyczna kolacja czy przyjęcie urodzinowe były na najwyższym poziomie.

Od momentu, gdy się pojawiliśmy na rynku gatsronomicznym, udało nam się dotrzeć do wyznaczonych sobie celów, przy czym osiagnęliśmy znacznie więcej. Lokal cieszy się niesłychaną popularnością, a stałych gości przybywa z każdym dniem. Niewątpliwie świadczy to o spełnionych oczekiwaniach wobec naszych bywalców, a kuchnia indyjska pełna aromatu i cudownych przypraw posiada już liczne grono zwolenników.


 
 

Naszarestauracja

Sprawdź naszą restaurację
Eleganckie wnętrza, wysmakowane dania to znak rozpoznawczy restauracji buddha najwyższej klasy restauracji indyjskiej, która swoje menu kieruje do smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych, gotowych zafascynować się miedzynarodową kuchnią autorską, która stanowi kompilacje dań indyjskich z elementami kuchni tajskiej i chińskiej. Każda potrawa jest pelna kolorów i wyrafinowanych połączeń tego, co w światowych aromatach najlepsze. Tradycyjne receptury umiejętnie modyfikowane przez indyjskich mistrzów sztuki kulinarnej ucieszą podniebienie naszych gości. Nasi kelnerzy doradzą jakie wina dobrać do potrawy, a szeroki asortyment naszych trunków zadowoli każdego naszego gościa. Restauracja proponuje również wyśmienitą kuchnie w porze lunchu, dania na wynos oraz catering.